GS1 ( ÜRÜN BARKOD NUMARASI )

GS1 ( ÜRÜN BARKOD NUMARASI )

Küresel ticarete önemli derecede katkı sağlayan Ülkelerden birtaneside  Türkiye'dir. Uluslar arası ticaretin hergeçen gün arttığı küresel ticaretin takibi ve sürdürülebilirliğin kazanılma yolunun  teknolojiyi ve yeniliği yakın takip etdilmesi gerektiğini biliyoruz.
Bürüksel merkezli uluslar arası standartların yakanlmasını sağlayan  GS 1 kuruluşu, ürettiğiniz ürünlerin uluslar arası düzeyde numaralandırılmasını ve ürünlerinizin lokasyon takibi konusunda yeniliği ve sürdürülebilirliği destekliyor.  Türkiye Cumhuriye ti tarafından da firmaların ürettiği ürünleri barkod numarası ile numaralandırılması önem arz etmekte olup, firmaların yönlendirilmeside yapılmaktadır.

GS 1 Türkiye  temsilciliği 1988 ylından itibaren Türkiye Odalar Borsalar Birliği tarafından yürütülmekte olup, kurum nezdinde başvurular yapılmaktadır.

​Danışmanlık hizmeti sunduğumuz ve resmi vekalet ile yetkilendirildiğimiz taktirde ,  bu süreçleri sizin adınıza takip ediyor ve gerekli olan belgelerin detaylarını tarafınıza sunuyoruz. 

 

web tasarım